Home Nieuwsberichten Connection zingt tijdens vormselviering in de Emmauskerk

Connection zingt tijdens vormselviering in de Emmauskerk

Connection zingt tijdens vormselviering in de Emmauskerk

Op 25 januari ontvingen zevenentwintig personen uit onze parochie het sacrament van het Vormsel in de Emmauskerk. Alle zitplaatsen in de kerk waren bezet. Ook waren er veel kinderen voor de kinderkerk. De vormelingen ontvingen uit handen van vicaris A. van der Helm het sacrament van het Vormsel. Peter Madjid ontving dat sacrament uit handen van pastoor Kees Dernee, die Peter tevens als een nieuw bestuurslid van onze parochie aan de aanwezigen voorstelde. Dat is een versterking dat ons parochiebestuur nodig heeft. Koor Connection uit de Pastoor van Ars geloofsgemeenschap verzorgde de muziek op een wijze die het feestelijke van de viering versterkte. Dat was met prima verzorgde muziek om naar te luisteren en met muziek die de meeste mensen kenden, wat de aanwezigen uitnodigde actief mee te doen aan de viering.

connection bij vormselviering3